Ślub = happy end?

14.02.2017

Czasem słyszę, że "ślub był pięknym happy endem tej miłosnej historii", albo, że "wszystko zakończyło się ślubem".

Mówi się również, że ślub to "najpiękniejszy dzień w życiu". A potem to niby co? ;)

W moim odczuciu ślub to początek - nowego etapu, nowej przygody. To moment, w którym wybieramy tego naszego ulubionego na Świecie człowieka, i mówimy sobie "od tej pory jesteśmy team'em, i razem damy sobię radę ze wszystkim". 


Jako, że dziś Walentynki, święto miłości, chciałam Wam pokazać zdjęcia z pięknego ślubu Magdy i Kaspra. Na początku wymarzyli sobie oprawę w stylu prowansalskim, lecz, gdy (jak mi powiedziała Magda), zobaczyli moje kolekcje i to, co robię, dotarło do nich, że wcale nie prowansja, ale tak naprawdę w duszy gra im klimat nowoczesny, minimalistyczno - geometryczny. I w takim właśnie stylu urządzili ten wyjątkowy dzień!

Ja ze swojej strony włożyłam moją pracę i serce w zaprojektowanie i wykonanie dla Nich wyjątkowych obrączek z białego złota, a także kolczyków i bransoletki dla Magdy.


Magda, Kasper - jeszcze raz dziękuję Wam za zaufanie, i cieszę się, że mogłam mieć swój udział w Waszym dniu! Mam nadzieję, że obrączki Wam o nim codziennie przypominają. Bądźcie zawsze tak szczęśliwi :)


Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Zdjęcia są własnością Pary Młodej.

Wszystkie zakochane pary zapraszam do kontaktu: kasia@kasiawojcik.com

O mnie

Projektowanie biżuterii jest dla mnie sposobem twórczego wyrażania siebie i jednocześnie sposobem na życie. Pasją totalną - w pełnym tego słowa znaczeniu.
Według mojego konceptu, biżuteria powinna być unikatowa, szlachetna i trwała. Każdą rzecz tworzę starannie, w skupieniu i z myślą o kobiecie, która będzie ją nosić. Zobacz moją kolekcję na www.kasiawojcik.com.
MEDIA O MNIE

Moją stronę oraz sklep zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Moja strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, proszę Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.