Nowa kolekcja - "Bold"!

21.02.2019


Najnowsza, (już piąta!) moja pełnowymiarowa kolekcja biżuterii pt. Bold (ang. śmiały, odważny, wyraźny) to manifest kobiecej charyzmy i zmysłowości. Świetna wiadomość dla indywidualistek - po raz pierwszy kolczyki możemy dowolnie łączyć w pary!


Image title

Wyszłam z założenia, że w życiu czasem niewielkie z pozoru gesty są w stanie dodać nam odwagi, motywacji, lub wydobyć drzemiącą w nas energię.

Jeśli wstaję rano i na przekór schematowi, zakładam dwa różne kolczyki – to znaczy, że jestem także w stanie tego dnia odważyć się na dużo więcej!


Image titleWłaśnie chęć sięgania po więcej, poczucie mocy, odwagi do zmieniania swojego życia i świata wokół – to zaczyna się gdzieś w środku każdej z nas.

Kolekcji towarzyszy sesja autorstwa duetu młodych fotografów – Łukasza Żyłki i Pauliny Wesołowskiej. W serii niezwykle zmysłowych zdjęć oraz krótkim filmie odnajdziemy inspiracje legendarnymi osobowościami modelingu lat 90. – m.in. Cindy Crawford, Heleny Christensen i Lindy Evangelisty. Kobietami, które swoją charyzmą i odwagą osiągnęły wszystko, czego chciały.


Image title


Kolekcja w całości zrobiona jest ręcznie, w mojej warszawskiej pracowni, ze srebra, złoconego srebra oraz 14-karatowego złota.


Image title


Image title


Image title


Image title


Więcej na stronie: www.kasiawojcik.com/bold
O mnie

Projektowanie biżuterii jest dla mnie sposobem twórczego wyrażania siebie i jednocześnie sposobem na życie. Pasją totalną - w pełnym tego słowa znaczeniu.
Według mojego konceptu, biżuteria powinna być unikatowa, szlachetna i trwała. Każdą rzecz tworzę starannie, w skupieniu i z myślą o kobiecie, która będzie ją nosić. Zobacz moją kolekcję na www.kasiawojcik.com.
MEDIA O MNIE

Moją stronę oraz sklep zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Moja strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, proszę Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.