0
Basket

GO TO CHECKOUT

Kolekcja pierścionków zaręczynowych projektantki Kasi Wójcik

22.02.2023

Pierścionki zaręczynowe w sztuce jubilerskiej to fascynujący i bardzo trudny temat. Z jednej strony przynosi mi, w procesie projektowania radość i szczęście, bo łączy się z wyjątkowo pozytywnymi emocjami. Z drugiej to ogromna odpowiedzialność stworzenia tego jedynego, wymarzonego i często noszonego przez całe życie pierścionka. We wszystkie swoje projekty wkładam serce i pasję ale to pierścionki zaręczynowe są w tej chwili moim oczkiem w głowie. W ręcznym tworzeniu każdego z nich najważniejsza jest dla mnie precyzja tworzenia i unikalność. Aby podkreślić ich wyjątkowość i duszę, chciałam aby każdy z modeli odzwierciedlał jedno z uczuć, które towarzyszy mężczyźnie podczas tej ekscytującej chwili ale też najbardziej kojarzy się mu z wybraną przez siebie kobietą. Dlatego też w tej kolekcji wszystkim modelom nadałam „imię”- Bliss, Joy, Trust, Hope, Wonder, Belief, Honesty.


W kolekcji jest 7 nowoczesnych i minimalistycznych modeli pierścionków zaręczynowych z brylantami, które możecie zamówić w dowolnym kolorze złota – białym, żółtym, różowym.


Wszystkie objęte są dożywotnią i bezpłatną opieką, w którą wchodzi zmiana rozmiaru i odnowa powierzchni pierścionka.

ABOUT
I am a jewellery designer and goldsmith based in Warsaw, Poland.
I believe that unique, precious, designer’s pieces of jewellery are the most luxurious gifts we can give. A gift for a loved one that will forever be a symbol of a our exceptional relationship, or a gift for ourselves which will inspire us everyday to create not just our style, but first of all a lifestyle that we deeply desire.

Jewellery might be the most important detail of our image, but it also is the best form to celebrate our successess.
For me, the most important thing is, how you feel while wearing it.
During the past few years, many articles about my work have appeared in the best magazines, industry and opinion media, both Polish and international - such as Vogue Italia, Glamour Deutschland, Valeur Magazine, Elle, Harper's Bazaar, Zwierciadło, InStyle, DesignAlive, Label Magazine, K MAG, Fashion Business, Newsweek, Gazeta.pl, Wirtualna Polska etc.
MEDIA O MNIE
WORLDWIDE SHIPPING
SECURE ONLINE PAYMENT AVAILABLE

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTEROur newsletter gives you access to exclusive discounts, limited products and behind the scenes materials
Enter email address
platności onlineplatności online
nowosz.com' style=
Moją stronę oraz sklep zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com