0
Basket

GO TO CHECKOUT

Holidays soon! 5.08-16.08. All orders placed during this time will be processed upon our return.

Gold earrings essence collection

Tworzenie kolekcji Essence przypadło na pierwsze miesiące macierzyństwa naszej projektantki i złotniczki Kasi Wójcik – „To jeden z najbardziej wyjątkowych okresów w moim życiu, w którym odkryłam w sobie nowe emocje, nową wrażliwość, i przede wszystkim - wszechogarniającą miłość. Energię tej miłości, która jest początkiem i sednem wszystkiego, chciałam wnieść w biżuterię, która jest moim naturalnym środkiem wyrazu” – mówi Kasia. Projektantka stworzyła kolekcję delikatną, podkreślającą piękno naturalnej urody. Użyła do tego różowego złota i cudownego minerału – różowego kwarcu. Po raz pierwszy w swojej twórczości, Kasia położyła nacisk na pierścionki, których w kolekcji jest aż 5 modeli. Jedną z ich zalet jest to, że dają możliwość indywidualnego komponowania w stylizacjach.
Kwarc różowy nazywany jest kamieniem miłości. Przyciąga miłość i przyjaźń. Mówi się, że daje powodzenie, szczęście w związku, ale też pomaga pokonać kompleksy i pokochać siebie.
Christmas holidays. All orders will be shipped after 6th of January.
Price range
Takich projektów nie mamy w regularnej sprzedaży.
Zrezygnuj z niektórych filtrów (np. materiału) aby zobaczyć więcej lub kliknij ponizej


WORLDWIDE SHIPPING
SECURE ONLINE PAYMENT AVAILABLE

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTEROur newsletter gives you access to exclusive discounts, limited products and behind the scenes materials
Enter email address
platności onlineplatności online
nowosz.com' style=
Moją stronę oraz sklep zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com