2 - 10 lipca 2018 - urlop :)

Zamówienia złożone w tym czasie zostaną zrealizowane po powrocie - dziękuję za cierpliwość.

Czas realizacji podany przy produktach proszę liczyć od momentu zakończenia urlopu.

Summer pop up store - już otwarty!

06.06.2017

Ciężko uwierzyć, że od zeszłego lata minął już rok! Kalendarz mówi, że to prawda - w związku z tym nastał czas na... summer pop up store :)


To wspólna inicjatywa marek Rekh&datta, Starseeds oraz mojej. Od teraz do końca sierpnia możecie obejrzeć i kupić nasze projekty w samym centrum Warszawy, nieopodal Złotych Tarasów - na ul. Siennej 43a. Rekh&datta to przede wszystkim kolorowe i geometryczne, drukowane ręcznie, zwiewne sukienki, a Starseeds to ultrawygodne i świetnie skrojone ubrania nie tylko do jogi, z organicznej bawełny.


Sienna 43a warszawa pop up store Rekh&datta Starseeds


Razem przejęłyśmy na lato Galerię Kuratorium, prezentującą na co dzień malarstwo i sztukę wyjątkowych artystów - kilka miesięcy temu na ścianach wisiały tu prace Magdaleny Abakanowicz. Teraz prezentujemy tu wynik naszej pracy twórczej, a drzwi są otwarte na spotkania z Wami i rozmowy o Waszych upodobaniach, designie, życiu i wszystkim, o czym zechce nam się rozmawiać. 

Na półce często będą pojawiały się nowości - zanim trafią do Internetu! Niektóre egzemplarze będą dostępne tylko offline, tylko tam. 


kasia wójcik biżuteria sienna 43a warszawa pop up store


W urządzeniu pop up'u wsparła nas pracownia APPO - możecie u nas obejrzeć i zamówić niezwykle designerskie donice tej marki, ale o tym więcej powiem później.

Opiekunem pop up'u jest Marcin, człowiek o barwnej osobowości i otwartej głowie, stylista. Nie wahajcie się zadawać mu pytań :) Spotkacie tam także Grażynę - dobrą duszę i współtwórczynię Rekh&datta oraz mnie - będę starała się łączyć pracę w pracowni nad biżuterią, ze spotkaniami i byciem na Siennej jak najczęściej - bo to miejsce ma w sobie dobrą energię. Zaczerpnijcie jej, starczy dla wszystkich!

Zapraszam :)


Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek:  11 - 19

sobota: 11 - 15 (w sierpniu w soboty pop up będzie zamknięty)Image title

Image title

O mnie

Projektowanie biżuterii jest dla mnie sposobem twórczego wyrażania siebie i jednocześnie sposobem na życie. Pasją totalną - w pełnym tego słowa znaczeniu.
Według mojego konceptu, biżuteria powinna być unikatowa, szlachetna i trwała. Każdą rzecz tworzę starannie, w skupieniu i z myślą o kobiecie, która będzie ją nosić. Zobacz moją kolekcję na www.kasiawojcik.com.

Moją stronę oraz sklep zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com